صفحه اصلی > خبر ها : جریان انقلابی پرچمدار ایجاد نشاط در جامعه باشد

جریان انقلابی پرچمدار ایجاد نشاط در جامعه باشد

به گزارش رسانه رسمی سایت آدینه هرمزگان، حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان امروز در دیدار با مسئولین نهاد نمایندگی ولی فقیه و روسای دانشگاه‌های استان هرمزگان که در دفتر امام جمعه بندرعباس برگزار شد، با ذکر این نکته که جامعه امروز به نشاط نیاز دارد، اظهار داشت: جریان حزب الهی و انقلابی باید پرچمدار ایجاد نشاط در جامعه باشند و نباید تصور کنند که تنها باید پرچم عزا را در دست داشته باشند بلکه لازم است تا پرچم شادی را نیز برافراشند.

وی با ذکر این نکته که هزینه‌های تحمیلی برای جوانان یکی از موانع اصلی ازدواج است، گفت: ترویج فرهنگ ازدواج آسان باید در دستور کار باشد تا مردم آگاه باشند که می‌توان با کم‌ترین هزینه، اقدام به ازدواج و عروسی کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، تصریح کرد: تشویق لازم برای جوانان جهت کاهش سن ازدواج باید در نظر گرفته شود، چرا که بخشی از آسیب‌های اجتماعی جامعه ناشی از افزایش سن ازدواج است.

حجت‌الاسلام والمسلمین عبادی‌زاده، بیان کرد: تأکید رئیس جمهور نسبت به مسئله ازدواج دانشجویی نشان دهنده اهمیت این موضوع است و مسئولان استانی و کشوری نیز باید ملزومات تحقق این هدف را فراهم کنند.

نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان، با بیان این نکته که خوابگاه‌های متأهلی باید افزایش پیدا کند، خاطرنشان کرد: ازدواج در دوران دانشجویی به خودی خود، سطح توقعات را کاهش می‌دهد و به ترویج ازدواج آسان کمک می‌کند، به همین جهت است که باید زمینه ازدواج دانشجویی را تسهیل کرد.

پست های مرتبط

حضور مردم پای صندوق های رأی مشت به دهان بدخواهان نظام است

حضور مردم پای صندوق های رأی پاسداشت خون شهدا و لبیک به امامین انقلاب و مشتی به دهن یاوه گویان و حسودان و بد خواهان انقلاب اسلامی است.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲

اقامه نماز باران در بندرعباس +عکس

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان…

۲۱ بهمن ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید