صفحه اصلی > خبر ها : حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان طی پیامی شهادت آیت‌الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران را تسلیت گفت.

حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان طی پیامی شهادت آیت‌الله ابراهیم رئیسی، رئیس جمهور ایران را تسلیت گفت.

متن پیام حجت‌الاسلام والمسلمین محمد عبادی‌زاده نماینده ولی فقیه در استان هرمرگان بدین شرح است:

عرصه خدمت به بندگان خدا با نیت صادقانه بزرگترین رزق الهی است که بدیلی نمی توان برای آن پیدا کرد شهید آیت الله رئیسی را به حق می‌توان از مصادیق بارز«سیدالقوم خادمهم» دانست که آسایش و آرامش خود را کنار نهاد و خود را وقف خدمت به مردم نمودند.

تواضع توأم با صداقت، اخلاص همراه با مهر و محبت چاشنی این خدمت صادقانه و بی ریائی بود که خداوند اجر و پاداش آن را شهادت در راه خودش قرار داد.

شهادت جانگداز رئیس جمهور عزیز و محبوب دل ملت، خادم الرضا(ع) و همراهان شهیدش به ویژه آیت الله آل هاشم نماینده محترم ولی فقیه در استان آذربایجان شرقی و امام جمعه تبریز، آقای دکتر امیرعبدالهیان وزیر محترم امور خارجه و استاندار محترم آذربایجان شرقی آقای دکتر مالک رحمتی به ساحت مقدس حضرت ولی عصر(عج) و نائب عظیم الشأنش رهبر فرزانه انقلاب امام خامنه‌ای(زید عزه) و همچنین به پیشگاه ملت قدرشناس ایران که منزلت خادمان خود را می دانند تسلیت عرض نموده و از خداوند متعال می خواهم زیر سایه رحمت بی منتهای خود و در کنار شهیدان عرصه خدمت شهیدان رجائی و باهنر در سفره عند ربهم یرزقون خود آنان را میهمان نماید.

بی شک مردم انقلابی و به ویژه هم استانی های عزیزم نیک می دانند که انسجام و همدلی و بصیرت انقلابی آنان دشمنان این ملت را بیش از پیش خوار و زبون خواهد نمود.

از مردم عزیز می‌خواهم در مراسم و مناسبت‌های مرتبط با این امر حضور انقلابی خود را به منصه ظهور می رسانند.

محمد عبادی‌زاده
نماینده ولی فقیه در استان هرمزگان و امام جمعه بندرعباس

پست های مرتبط

حضور مردم پای صندوق های رأی مشت به دهان بدخواهان نظام است

حضور مردم پای صندوق های رأی پاسداشت خون شهدا و لبیک به امامین انقلاب و مشتی به دهن یاوه گویان و حسودان و بد خواهان انقلاب اسلامی است.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲

اقامه نماز باران در بندرعباس +عکس

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان…

۲۱ بهمن ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید