صفحه اصلی > خبر ها : طلاب مدرسه ای که برای محرومان خانه می سازند + عکس

طلاب مدرسه ای که برای محرومان خانه می سازند + عکس

به گزارش رسانه رسمی سایت آدینه هرمزگان، حجت الاسلام اولیایی مدیر مدرسه علمیه مهدیه شهرستان پارسیان این روزها در دو جبهه فعالیت می کند؛ هم خانه برای نیازمندان می سازد و هم مشغول تربیت طلاب جهادی است.

طلاب جهادی مدرسه علمیه مهدیه با تأسیس گروه جهادی موعود با همکاری مدیر مدرسه و اساتید گامی بلند در زدودن محرومیت از شهر و روستای خود برداشته اند.

نیازمندی خانواده ای که نمی تواند هزینه سنگین استادکار برای ساخت منزل را تهیه کند و با مشکلاتی روبرو می شود.

مدیر مدرسه علمیه مهدیه پارسیان با همت اساتید و طلاب پای کار ساخت منزل مسکونی این خانواده هستند و با اقدامی جهادی ساخت منزل را آغاز کردند.

ساخت یک باب منزل مسکونی توسط گروه جهادی طلاب مدرسه مهدیه

او می گوید: در راستای محرومیت زدایی و کمک رسانی به مردم بر آن شدیم که به اندازه وسع خود عملی اجتماعی در خور شأن انجام دهیم.

یکی از اقدامات که توانستیم با یاری خدا و اهل بیت علیهم السلام در دستور کار قرار بگیرد، ساخت منزل مسکونی یک خانواده کم بضاعت در شهرستان پارسیان بود.

با همکاری طلاب جهادی مدرسه علمیه مهدیه پارسیان قدم اول که تهیه وسایل مورد نیاز می باشد با همت خیرین و برخی از شرکت های خصوصی در حوزه مسئولیت اجتماعی کمک های لازم جمع آوری شد.

در این راستا نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی کمک شایانی به حوزه در ساخت منزل مسکونی انجام داد که خود جای تشکر دارد.


ک

پست های مرتبط

حضور مردم پای صندوق های رأی مشت به دهان بدخواهان نظام است

حضور مردم پای صندوق های رأی پاسداشت خون شهدا و لبیک به امامین انقلاب و مشتی به دهن یاوه گویان و حسودان و بد خواهان انقلاب اسلامی است.

۱۲ اسفند ۱۴۰۲

اقامه نماز باران در بندرعباس +عکس

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان…

۲۱ بهمن ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید