صفحه اصلی > بندرعباس و خطبه ها : گزیده ای از خطبه های نمازجمعه ۷ مهر بندرعباس

گزیده ای از خطبه های نمازجمعه ۷ مهر بندرعباس

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی زاده نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس ظهر امروز در خطبه های نماز جمعه بندرعباس با تقدیر از برگزاری باشکوه جشن های هفته وحدت در این استان، اظهار داشت: دشمن ما را یکدل و متحد نمی خواهد و از هر فتنه و توطئه ای برای دور ساختن دل های ما مسلمانان از هم استفاده می کند، بنابراین باید هوشیارانه به مسائل مختلف نگریسته و مراقب اشکال مختلف دسیسه های آنان باشیم.

وی با تقدیر از مواضع انقلابی رییس جمهور در سازمان ملل متحد، از فرصت حضور در تریبونی مهم و جهانی برای سخنرانی در مورد موضوعات مهم و ظلم های فراوان سران استکبار بر علیه ملت های آزاده به عنوان ظرفیتی با ارزش یاد کرد و خاطرنشان ساخت: دنیا در حال تغییر است و دیگر قدرت ها نمی توانند خودشان را در تمام عرصه ها بر ملت ها تحمیل کنند و آرایش جدیدی از قدرت در جهان با عنایت الهی در حال شکل گیری است.

امام جمعه بندرعباس به موضوع مهم مطرح شده از سوی رییس جمهور در سازمان ملل اشاره و ضرورت صیانت از کیان و بنیان خانواده را مورد تأکید قرار داد و عنوان داشت: یکی از کانون های اصلی جنگ نرم دشمنان بر علیه ملت های شرق از جمله ملت ایران، ضربه زدن به هویت و بنیان افراد بخصوص در باطن خانواده است که تذکر رییس جمهور در این زمینه بسیار منطقی و هوشمندانه بود و دغدغه مشترک بسیاری از ملت ها و تمدن ها نیز هست.

عبادی زاده با گرامیداشت یاد و خاطره شهدا و با اشاره به هفته دفاع مقدس از برگزاری ویژه برنامه های متنوع از سوی نیروهای مسلح مستقر در استان هرمزگان تقدیر کرد و این برنامه ها را سبب آشنایی نسل نوجوان و جوان جامعه امروز با ارزش ها و فرهنگ دفاع مقدس عنوان کرد.

وی در پایان با اشاره به ضرورت ارتقای ایمنی آتش نشانان و تجهیز آنان به ابزارهای نوین و روزآمد، یاد و خاطره آتش نشان فداکار بندرعباسی را گرامی داشت و خطاب به مردم توصیه کرد که ملاحضات ایمنی را هر چه بیشتر مورد توجه قرار داده و به نکته های مورد نظر آتش نشانان بیش از پیش توجه کنند.

نماینده ولی فقیه در هرمزگان به شهادت سرهنگ سعید پناهی فرمانده یگان امداد انتظامی بندرعباس اشاره و بیان داشت: نیروی انتظامی جان خویش را در راه امنیت و اقتدار کشورمان قرار داده و این عزیزان در مسیر امنیت مردم ایثار می کنند.

پست های مرتبط

خطبه های 10 فروردین 1403

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در خطبه های نماز جمعه بندرعباس…

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

خطبه های 18 اسفند 1402

خطبه های نماز جمعه بندرعباس: تقدیر از مشارکت مردم در انتخابات: حجت…

مشروح خطبه نماز جمعه شهرستان رودان

خطیب نماز جمعه شهرستان رودان در اجتماع پرشور نمازگزاران جمعه با تبریک…

۷ اسفند ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید