صفحه اصلی > خطبه ها و هرمز : گزیده ای از خطبه های 17 آذر هرمز

گزیده ای از خطبه های 17 آذر هرمز

حجت الاسلام مجتبی فخری امام جمعه موقت هرمز در خطبه های نماز جمعه این هفته جزیره هرمز بااشاره به نام گذاری روز حقوق بشر توسط سازمان ملل اظهار کرد: اما خودشان در جهان با ساخت بمب اتم و قتل عام مردم ناقض اصلی حقوق بشر هستند.

وی افزود: قتل عام درشهر غزه نمونه بارز زیرپاگذاشتن حقوق بشر توسط استکبارجهانی است و برای او همیشه لکه ننگی خواهد ماند که در قضاوت تاریخ حرفی برای گفتن نخواهد داشت.

 امام جمعه موقت هرمز بیان کرد: آیا مردم نوار غزه بشر نیستند و دارای حقوق بشری نیستندکه نزدیک دو ماه است توسط صهیونیستها در محاصره قرار دارند؟

خطیب موقت جمعه هرمز افزود: شما می بینید که امروز دول غربی و مجامع آنها از سازمانهایی نظیر حمایت ازحیوانات  بهره مند هستند اما هر روز جنایات صهیونیستها علیه زنان وکودکان غزه  می بینند اما هیچ واکنشی از خود نشان  نمی دهند.

 حجت الاسلام فخری با اشاره به انتخابات آتی نمایندگان مجلس شورای اسلامی در سال جاری، لزوم مشارکت حداکثری مردم در انتخابات را مورد تاکید قرارداد و بیان کرد: مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح، زمینه ساز اجرای صحیح قانون است. انتخاب نمایندگان بسیار مهم است و اگر میخواهیم قانون اساسی مترقی  جمهوری اسلامی به نحو مطلوب اجرا شود  و عدالت و پیشرفت را در بر داشته باشد باید ضمن حضور حداکثری، انتخاب نماینده اصلح را در اولویت قرار دهیم.

پست های مرتبط

خطبه های 10 فروردین 1403

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در خطبه های نماز جمعه بندرعباس…

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

خطبه های 18 اسفند 1402

خطبه های نماز جمعه بندرعباس: تقدیر از مشارکت مردم در انتخابات: حجت…

مشروح خطبه نماز جمعه شهرستان رودان

خطیب نماز جمعه شهرستان رودان در اجتماع پرشور نمازگزاران جمعه با تبریک…

۷ اسفند ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید