صفحه اصلی > خطبه ها و هرمز : گزیده ای از خطبه های 26 آبان هرمز

گزیده ای از خطبه های 26 آبان هرمز

حجت الاسلام جعفر رستاخیز امام جمعه هرمز در خطبه های نماز جمعه این هفته با اشاره به سیاستهای ابلاغی اقتصاد دریا محور از سوی مقام مقام رهبری  گفت: دولت محترم نسبت به سیاست‌های ابلاغی رهبری عزیز در مورد اقتصاد دریا محور به جزیره هرمز توجه ویژه داشته باشد.

امام جمعه هرمز بیان داشت: جزیره هرمز از جنبه اقتصادی به ویژه ظرفیت اقتصاد دریا محور جایگاه ویژه‌ای دارد و در یک نقطه حساس قرار دارد لذا باید استاندار محترم با موضوع اقتصاد دریا محور طرح توسعه اقتصادی جزیره هرمز نوشته و بر اساس آن عمل کنند.

خطیب جمعه هرمز باگرامیداشت ولادت باسعادت حضرت زینب کبری (س) گفت: حضرت زینب سلام الله علیها چراغ راه مومنان است در صورت الگو گرفتن از این بانو در مقابل آسیب‌ها نجات پیدا می‌کنند.

وی گفت: نیاز اساسی بشر امروز آرامش روحی و روانی است به وسیله الگو گرفتن از اهل بیت علیهم السلام وزینب کبری سلام الله علیها بشر به آرامش می‌رسد

امام جمعه هرمز باگرامیداشت هفته بسیج بیان کرد: بسیج نماد نظم و انضباط و جهت‌گیری درست و تعلیم و تربیت است.

حجت الاسلام رستا خیز بیان کرد: به فرموده رهبری عزیز نیروهای مقاومت بسیج آن قله اصلی جایگاه و مرکز و قرارگاه اصلی چتر عظیمی است که همه ملت را در بر می‌گیرد و الحمدلله امروز نیروهای مقاومت بسیج الهام‌بخش نظم و حضور و حرکت هستند.

امام جمعه هرمز  بیان کرد:  در جامعه و قشرهای مختلف چه در دانشگاه چه در مدرسه چه در حوزه علمیه اگر حرکتی انجام می‌شود به برکت بسیج است.

حجت الاسلام رستاخیز بااشاره به انتخابات مجلس شورای اسلامی در اسفند ماه گفت: تصاویری از دورنمای انتخابات با حضور چشمگیر داوطلبان وجود دارد اولین تصویر این است که این حضور چشمگیر برای ثبت نام نمایندگی مردم در مجلس شورای اسلامی نشانگر این است که انتخابات پرشوری در راه است.

وی گفت: تصویر دوم مربوط به متولیان احراز صلاحیت است که به سلامت انتخابات توجه می‌کنند و چه بسا داوطلبانی رد صلاحیت شوند باید هیئت اجرایی و نظارت افکار عمومی را در رد صلاحیت‌ها قانع کنند.

امام جمعه هرمز بیان کرد:  تصویر سوم در مورد رسانه‌هاست که می‌تواند از ناحیه چهره‌های سیاسی شبهاتی را برای افکار عمومی در ایام انتخابات ایجاد کنند به همین دلیل باید رسانه‌ها و شخصیت‌های فعال خصوصاً صدا و سیما در این مقطع هوشیار باشند و اجازه ندهند که عده‌ای فضای انتخابات را مخدوش کنند.

امام جمعه هرمز بااشاره به طوفان الاقصی و شکست رژیم غاصب اسرائیل گفت: جنگ روزانه اسرائیل غاصب ۲۵۰ میلیون دلار هزینه دارد در آینده این هزینه‌ها بحران بزرگی را برای این رژیم غاصب ایجاد خواهد کرد و آن را به نابودی کامل خواهد کشاند.

پست های مرتبط

خطبه های 10 فروردین 1403

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در خطبه های نماز جمعه بندرعباس…

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

خطبه های 18 اسفند 1402

خطبه های نماز جمعه بندرعباس: تقدیر از مشارکت مردم در انتخابات: حجت…

مشروح خطبه نماز جمعه شهرستان رودان

خطیب نماز جمعه شهرستان رودان در اجتماع پرشور نمازگزاران جمعه با تبریک…

۷ اسفند ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید