صفحه اصلی > بندرعباس و خطبه ها : مشروح خطبه های 4 اسفند 1402 بندرعباس

مشروح خطبه های 4 اسفند 1402 بندرعباس

نماینده ولی فقیه در هرمزگان و امام جمعه بندرعباس، ضمن تبریک فرا رسیدن نیمه شعبان و هفته سربازان گمنام امام زمان(عج) گفت: این قهرمانان و مجاهدان بی‌نام و نشان، حافظان اصلی امنیت در استان و کشور هستند که در اوج گمنامی، امنیت را برای جامعه و مردم ما به ارمغان می‌آورند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد عبادی‌زاده در خطبه‌های این هفته نماز جمعه بندرعباس افزود: حفظ و تامین امنیت پایدار میهن اسلامی در واقع مدیون مجاهدت‌های خاموش و تلاش پشت صحنه نیروهای وزارت اطلاعات در کشور و استان هستیم؛ سربازان گمنامی که آرامش شبانه‌روزی خود را وقف آرامش ملت بزرگ ایران می‌کنند.

وی با اشاره اینکه از لحاظ گزارش‌ها و اطلاعاتی مردمی که به سربازان گمنام زمان(عج) ارائه شده است، استان هرمزگان در مقیاس کشوری بالاترین آمار را دارد، اظهار کرد: تک تک افراد جامعه می‌توانند نیروهای اطلاعاتی و چشم و گوش نظام باشند و کوچکترین حوادث و وقایع مشکوک از ناحیه دشمنان را به نیروهای امنیتی و ستاد خبری وزارت اطلاعات به شماره ۱۱۳ اطلاع رسانی کنند تا در سریع‌ترین زمان به آن رسیدگی شود.

امام جمعه بندرعباس با بیان اینکه هر اقدام سوئی که علیه کشور و نظام و انقلابمان صورت می‌گیرد، در واقع پای سرویس‌های رژیم صهیونیستی در میان است، اظهار کرد: مردم هر زمان این را احساس کردند، خودشان را کنار کشیدند و این نشان می‌دهد مردم ما بصیرت، آگاهی و دغدغه‌مندی شان در سطحی است که مجال را از دشمن گرفته‌اند و نمی‌گذارند وارد این مقوله‌ها شده و از آن‌ها علیه امنیت ملی استان و کشورمان سوء استفاده شود.

وی همچنین فرا رسیدن سالروز ولادت امام زمان(عج) را تبریک گفت و افزود: امام زمان(عج) مکمل همه انبیا و اولیاست، خداوند ماموریتی که همه انبیا و اوصیا الهی نتوانستند کامل آن را تحقق بخشند، به دست مبارک ایشان محقق می‌کند؛ ما نیز باید سنخیت روحی با آن حضرت داشته باشیم؛ چرا که بودن در دولت کریمه امام زمان(عج) عزت و عشق را به ارمغان می‌آورد.

امام جمعه بندرعباس، انس گرفتن با مناجات شعبانیه که مورد اهتمام و عنایت همه امامان معصوم است، را مورد تاکید قرار داد و گفت: ما امروز در طلیعه ظهور قرار داریم و نیاز داریم خودمان و فرزندان‌مان را بیشتر با امام زمان (عج) آشنا کنیم؛ امام زمان(عج) متعلق به همه انسان‌ها و بشریت است و انتظارمان این است که حرکت به سمت کلمه حق و عبور از باطل باشد.

حجت الاسلام و المسلمین عبادی‌زاده همچنین به شرکت گسترده مردم در انتخابات که یک عبادت است، تاکید کرد و گفت: مردم استان هرمزگان همشیه در بحث مشارکت در انتخابات خوش درخشیده‌اند و این بار نیز عاجزانه خواستاریم که پای صندوق‌های رای حاضر باشند و آخرین تو دهنی امسال نیز در کنار حماسه بزرگ ۲۲ بهمن ماه به دشمن بزنند.

وی ادامه داد: البته مردم ما آماده خلق حماسه‌ای دیگر در ۱۱ اسفندماه هستند و از کاندیداها و طرفداران آن‌ها نیز می‌خواهیم قانون گرایی و اخلاق انتخاباتی را رعایت کنند و ضمن معرفی توانمندی‌ها و ظرفیت‌های خود و دوری از وعده‌های کاذب، از تخریب دیگر کاندیداها بپرهیزند.

دوازدهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی و ششمین دوره انتخابات مجلس خبرگان رهبری یازدهم اسفند ماه امسال برگزار می‌شود.

پست های مرتبط

خطبه های 10 فروردین 1403

حجت الاسلام و المسلمین عبادی زاده در خطبه های نماز جمعه بندرعباس…

۱۱ فروردین ۱۴۰۳

خطبه های 18 اسفند 1402

خطبه های نماز جمعه بندرعباس: تقدیر از مشارکت مردم در انتخابات: حجت…

مشروح خطبه نماز جمعه شهرستان رودان

خطیب نماز جمعه شهرستان رودان در اجتماع پرشور نمازگزاران جمعه با تبریک…

۷ اسفند ۱۴۰۲

دیدگاهتان را بنویسید